• Preview k zápasu

• 10.01.2013

Tipsport liga: V sobotu s Hradcem

V prvním utkání Tipsport ligy Dukla remizovala s druholigovou Viktorií Žižkov 2:2. V sobotu ji čeká soupeř z nejvyšší soutěže FK Hradec Králové. Utkání začne ve 15,00 hod v sobotu 12. ledna na UMT Eden v Praze.

Skupina B hrající v Berouně (Edenu) má za sebou již dvě úvodní utkání. Naše Dukla v jednom z nich remizovala 2:2 s Viktorkou Žižkov, stejného výsledku 2:2 se dopracoval i náš sobotní soupeř Hradec Králové, který v Edenu sehrál utkání s Táborskem.

Hradec Králové, který je po podzimní části na 13. pozici, nastoupil do přípravy v pondělí 7. ledna. Začátku předcházely pouze zdravotní a zátěžové testy 4. ledna. Společně s hradeckým A týmem nastoupili do přípravy tři nové tváře. Marek Kulič, který se do Hradce Králové vrátil z Mladé Boleslavi, Tomáš Hájek, ten je v našem klubu na hostování z druholigového Zlína a Libor Žondra, který je v FC Hradec Králové na čtrnáctidenních testech z klubu HFK Olomouc.

Rozlosování Tipsport ligy:
  •  9. ledna - Tipsport liga: FK Viktoria Žižkov 11,00 hod (UMT Beroun) 2:2
  • 12. ledna - Tipsport liga: FC Hradec Králové 15,00 hod (UMT Eden)
  • 16. ledna - Tipsport liga: SK Dynamo České Budějovice 11,00 hod (UMT Beroun)
  • 19. ledna - Tipsport liga: FC MAS Táborsko 13,00 hod (UMT Beroun)
  • 26. ledna - Tipsport liga: Dle umístění