• Preview k zápasu

• 07.01.2013

Tipsport liga: FK Viktoria Žižkov

Hráči A týmu už mají za sebou několik tréninků a ve středu 9. ledna se mohou těšit na své první přípravné utkání v rámci zimní Tipsport ligy, která se povětšinou odehraje na umělé trávě v Berouně.

K prvnímu utkání nastoupí svěřenci Luboše Kozla ve středu 9. ledna 2013 od 11,00 hod v Berouně. Jejich prvním soupeřem bude druholigový tým FK Viktoria Žižkov.

Viktorka Žižkov zahájila zimní přípravu ve stejný den jako tým Dukly, tedy ve čtvrtek 3. ledna 2013. Zatím zaznamenala jen jeden odchod. Kádr opustil Michal Sedláček, na kterého klub neuplatnil možnou opci. Na testy přišli střední záložníci Petr Wojnar z Mladé Boleslavi a Jaroslav Málek z Břeclavi. Dalším je pravý obránce Patrik Dresler z Hlučína a defenzivní záložník Nikola Tasič ze Srbska, který naposledy působil na Kypru. Z farmy a žižkovského béčka pozvali trenéři do přípravy Jaroslava Procházku, Stanislava Hřebečka, Jiřího Holíka, Tomáše Vejra a Roberta Mariottiho.

Přijeďte se podívat na první přípravné utkání roku 2013 do Berouna a povzbudit náš tým!

Rozlosování Tipsport ligy:
  •  9. ledna - Tipsport liga: FK Viktoria Žižkov 11,00 hod (UMT Beroun)
  • 12. ledna - Tipsport liga: FC Hradec Králové 15,00 hod (UMT Eden)
  • 16. ledna - Tipsport liga: SK Dynamo České Budějovice 11,00 hod (UMT Beroun)
  • 19. ledna - Tipsport liga: FC MAS Táborsko 13,00 hod (UMT Beroun)
  • 26. ledna - Tipsport liga: Dle umístění