• Klub

• 24.12.2012

Vánoční mezinárodní turnaj internacionálů 2012

Nemáte plány na Druhý svátek vánoční? Přijďte se podívat 26. prosince 2012 na tradiční Vánoční turnaj internacionálů do Edenu.

Tradiční Vánoční mezinárodní turnaj se bude konat ve středu 26. prosince v hale Slavie v pražském Edenu a po umělém trávníku se budou prohánět bývalé hvězdy českých i zahraničních trávníků.

Již osmnáctého ročníku turnaje se zúčastní osm týmů, ve skupině A to budou Sparta, Bohemians, Brno a tým Nike, ve skupině B potom Slavia, Prešov, Dukla a Plzeň.

V dresu Dukly Praha vyběhne vedle sportovního ředitele Dukly Praha Güntera Bittengela trenér A týmu Jan Suchopárek a třeba i trenér Slavie Petr Rada a spoustu dalších.

Výkop prvního zápasu turnaje v Edenu proběhne v 10,00 hod. Každé utkání potrvá 2 x 10 minut, finále pak 2 x 12 minut.

Vstupné na celý den činí 100 Kč.

Přijďte si zpestřit Druhý svátek vánoční kvalitní kopanou do haly v pražském Edenu!