• Klub

• 30.11.2012

Dukla Praha pokračuje ve stabilizaci kádru

Hned čtyři hráči Dukly Praha, mezi které patří kapitán Patrik Gedeon a také další zkušený harcovník Jan Vorel, prodloužili své smlouvy do roku 2014, resp. do roku 2015.

Gedeonovi, Malému a Vorlovi, byli nabídnuty smlouvy začátkem listopadu, společně s Filipem Radou, který ji ve stejný den podepsal. Matějovi Hanouskovi, který se připojí k A týmu během zimní přípravy, byla stejná nabídka předložena o týden později.

Dnes svým podpisem všichni čtyři stvrdili, že jejich další kariéra bude pokračovat v dresu naší Dukly. V případě kapitána Patrika Gedeona, záložníka Petra Malého a obránce Matěje Hanouska se jednalo o prodloužení do roku 2015. Jan Vorel prodloužil svůj stávající kontrakt do roku 2014.

"Musím říct, že mě nabídka prodloužení smlouvy o dva a půl roku překvapila a vůbec jsem to nečekal. Musím Dukle poděkovat, protože dostat smlouvu až do 40 let, to se jen tak nevidí," uvedl kapitán Patrik Gedeon.

Dukla Praha přeje všem hráčům mnoho sportovních úspěchů!