• Preview k zápasu

• 26.11.2012

Čeká nás pohárová odveta v Olomouci

Podzimní trilogie zápasů se Sigmou Olomouc pokračuje svým třetím dílem. Tentokrát se se Sigmou utkáme v rámci odvetného zápasu 4. kola Poháru České Pošty.

V Olomouci na Andrově stadionu nás nečeká nic jednoduchého, Sigma je po 16. kole čtvrtým celkem Gambrinus ligy. Navíc olomoucký tým má v odvetném utkání náskok 1:0, jelikož vyhrála v prvním zápase na Julisce.  V Poháru České Pošty je Sigma obhájcem. V letošním ročníku vyřadila ve třetím kole SK Uničov.

Dukla je pro Sigmu tedy další překážkou v cestě za obhajobou. Pevně ale věříme, že výsledek 0:1 z prvního zápasu není nedostižný a hanákům odvetný zápas, co nejvíce znepříjemníme. Zápas je na programu ve středu 28. listopadu od 17 hod.

První zápas 4. kola Poháru České Pošty:
FK Dukla Praha - SK Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
Branky: 37. Pospíšil. ŽK: 43. Kalouda (DUK) - 90. Tomeček (OLO). Rozhodčí: Jílek – Urban, Vlasjuk. Diváci: 266.

FK Dukla Praha: Kučera - Hašek, Božič, Štetina, Vrzal - Ouedraogo, Kalouda, Borek - Svatonský (77. Malý), Marek (65. Přeučil), Pázler (68. Engelmann).

SK Sigma Olomouc: Zlámal - Janotka, Škerle, Dreksa, Vepřek - Hubník, Šindelář, Pospíšil (73. Navrátil), Schulmeister (87. Tomeček) - Doležal, Ordoš (65. Plšek).

Poslední zápas Sigmy Olomouc:
1. FC Slovácko - SK Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
Branky: 25. Kerbr - 30. Doležal. ŽK: 33. Daníček (SLO), 66. Kuncl (SLO), 90. Došek (SLO) - 11. Hořava (OLO), 63. Škerle (OLO), 79. Navrátil (OLO). Rozhodčí: R. Matějek - Z. Dobrovolný, M. Urban. Diváci: 5043

1. FC Slovácko: Melichárek - Kuncl, Trousil, Mezlík, Reinberk (81. Košút) - Hlúpik, Valenta, Daníček, Kerbr (87. Volešák) - Došek, Kovář (58. Trávník)
SK Sigma Olomouc: Zlámal - Janotka, Škerle, Dreksa, Rossi - Hořava, Doležal, Pospíšil - Navrátil (79. Hubník), Petr, Schulmeister