• A-tým

• 18.07.2010

Tomáš Kulvajt bude trénovat starší dorost

P R A H A - Během své kariéry prošel řadou klubů a posbíral hodně zkušeností. Teď je bude předávat svým nástupcům. Tomáš Kulvajt totiž přechází ze hřiště na lavičku a stává se trenérem staršího dorostu Dukly Praha.

Tomáš „Kule“ Kulvajt se trenérskému řemeslu věnoval již delší čas. S trénováním začínal v Českém Brodě odkud pochází. Tam poprvé vedl mládež. V minulosti už získal trenérskou licenci A, v blízké době bude usilovat o získání profi licence mládeže. V minulé sezoně působil i přes své hráčské vytížení jako asistent trenéra u mužstva starších žáků.

„Jsem velice rád, že se Tomáš rozhodl i nadále pokračovat v našem klubu jako trenér mládeže. Věřím, že ve své další práci zúročí své lety nabyté fotbalové zkušenosti a svým životním postojem přispěje k výchově mladých hráčů u nás na Dukle,“ okomentoval Kulvajtův přesun na lavičku sportovní ředitel Günter Bittengel.