• Klub

• 29.10.2012

Příběhy z tribuny

Ve středu 24. října 2012 proběhl první díl Příběhů z tribuny spisovatelky Zuzany Maléřové připravené speciálně pro mládež Dukly.

První díl Příběhů z tribuny, kam si spisovatelka Zuzana Maléřová pozvala výjimečné osobnosti z kulturního a sportovního života, proběhl v prostoru klubového patra pod tribunou s krásným výhledem na Prahu. Téměř "pod nebem"  si s nimi vypráví neobyčejně citové a silné příběhy. Tato setkání - připravovaná speciálně pro mládež Dukly - jsou pohledem do složitých a hlubokých okamžiků v lidském životě, jsou předáváním zkušenosti, které dospívajícím klukům jednou mohou pomoci překonat vlastní překážky.

Prvními hosty Zuzany Maléřové byli herečka Naďa Konvalinková, kapitán fotbalové Dukly Patrik Gedeon a bývalý brankář Dukly i reprezentace, dnes trenér mládeže Petr Kostelník.

Prohlédnout fotogalerii