• Články žáci

• 28.10.2012

Výsledky žákovských týmů

Ve čtvrtečních utkáních s Ústím nad Labem prohrála patnáctka 0:3. Čtrnáctka naopak zvítězila 8:1. Mladší žáci U13 zvítězili nad Sokolovem 12:6 a U12 19:2.

Česká liga starších žáků

Čtvrteční utkání:

FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha U15 3:0 (1:0)

Sestava: Czechovský - Aidar (35. Tomajdes), Kaník, Joun (42. Hosnédl), Doležal - Kocourek, Dufek, Nikrmajer (35. Šimek) - Koubek (45. Sláma), Tkachenko, Pusch (35. Král).

Hodnocení trenérů: "Do 25 min. jsme byli lepším týmem. Jakmile jsme inkasovali první branku, tak jsme z aktivity začali ustupovat až 60 min. Potom jsme se nadechli znovu k další aktivitě, bohužel branku jsme nedali a tak zaslouženě prohráli."

FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha U14 - 1:8 (1:1)

Branky: Bažo 3x (Mentberger 2x, Stobbe), Hamborský 3x (Bažant, Kysela, Hamborský), Mentberger (Bažo, Stobbe), Bell, Mentberger.
Sestava: Šťovíček (36. Roub) - Šimonovský (36. Stobbe), Praus (36. Kysela), Kosík, Mareš - Vetešník (36. Hamborský), Mentberger, Kubů - Bell (46.Gabal), Bažo, Bažant (36. Douibi).

Hodnocení trenéra: "V utkání nám chyběla technická kvalita, předržovali jsme míče (i důsledek nedostatečného nabídky). Také nás zdobil nedůsledný pohyb po ztrátě míče. Až v posledních 25 minutách jsme ukázali fotbal, kterým se chceme prezentovat. Paradoxně tomu pomohla 10 minutová hra o 10 hráčích, kdy jsme začali důsledněji napadat a zpřesnili kombinaci.
Doufám, že jsme si vzali z utkání ponaučení, že ani poslední tým tabulky se neporazí sám, a hlavně že se musíme prezentovat svým fotbalem ať už hrajeme proti komukoliv!"

Sobotní utkání starších žáků přeložena na úterý 6. listopadu 2012.

Česká liga mladších žáků

FK Dukla Praha U13 – FK Baník Sokolov - 12:6 (2:1, 1:3 / 4:1, 5:1)

Branky: Tvrdík 3x, Racocha, Bohdan, Tříska, Babka, Nussbauer 3x, Kadlec, Drozd
Sestava I.: Záhora (Slanina) – Štěpánek, Švarc – Tvrdík, Ferreira, Studnička, Babka – Racocha --- Pelc, Bohdan, Hamborský
Sestava II.: Nosek – Kalabis, Houha – Nussbauer, Švihálek, Vácha, Kadlec – Tříska --- Drozd, Jůza, Žáček

FK Dukla Praha U12 - FK Baník Sokolov U12 - 19:2 (6:1)

Branky: Novák 4x, Podzimek 2x, Astaloš 2x, Peake 2x, Ludvíček 1x, Žůrek 1x, Linhart 1x, Stanislav 1x, Vožický 1x, Kočí 1x, Dolák 1x, Holoubek 1x, Janků 1x.
Sestava I.: Absolín - Vožický, Holoubek - Peake, Kozel, Dolák, Kočí - Janků (Astaloš, Soukup).
Sestava II.: Basl - Janda, Matoušek - Ludvíček, Novák, Podzimek, Stanislav - Žůrek (Pospíchal, Linhart).