• Juniorka

• 28.10.2012

Juniorka vyjede do Jablonce

V pondělí 29. října se odehraje utkání 14. kola Juniorské ligy. Dukla zavítá do Jablonce. Utkají se tak dva sousedé v tabulce juniorské soutěže. Zápas začíná ve 14 hod.

Dukla v minulém zápase remizovala s Dynamem České Budějovice 2:2, kdy všechny branky padly až v posledních minutách zápasu. Nerozhodný výsledek a tudíž bod do tabulky znamenal, že se Dukla usadila na sedmém místě. Naše juniorka má na svém kontě 6 výher, 2 remízy, 5 proher a skóre 27:23.

Jablonec se ve 13. kole radoval z výhry 2:1 nad Mladou Boleslaví a posunul se na šestou pozici. Severočeský tým má 22 bodů a bilanci 7 výher, 1 remíza a 5 proher. Skóre jabloneckého mužstva je 21:20.

V pondělí se tedy utkají dva sousedé v tabulce a tento fakt předznamenává, že se bude jednat o atraktivní duel. Zápas začíná ve 14 hod a hraje se v Mšeně.