• A-tým

• 22.10.2012

Hráči na hostování a Kunice

Po reprezentační přestávce již pokračovaly všechny soutěže bez výjimky. Jak se dařilo kmenovým hráčům Dukly? Za pozornost stojí i hokejový výsledek Kunic!

Hráči na hostování:

Miroslav Markovič odehrál za České Budějovice 68 minut, ale v utkání proti Slovácku branka nepadla a zápas skončil 0:0.

Tomáš Pospíšil z Baníku Most opět odehrál celé utkání, které do hry vtáhlo hned tři hráče Dukly Praha - Baník Most se totiž utkal s Bohemians 1905, za které odehráli Ondřej Šiml a Michal Šmíd celé utkání. Ondřej Šiml dokonce vstřelil branku na 2:0, tímto výsledkem také zápas skončil.

Jakub Sklenář do utkání Pardubice - Bohemians/Střížkov nenastoupil.

Farma:

Neskutečné utkání mají za sebou Kunice, naše farma porazila FK Králův Dvůr 7:4! K tomuto hokejovému výsledku přispěl Tenkl hattrickem a pomohl tak udržet mužstvo Kunic na prvním místě tabulky ČFL.

Sestava Kunic:

Šebek - Radoš, Kopta, Hell, Hyský, Kordiak, Balšánek (55. Marič), Tenkl, Tafat, Jíra, Rejhon

Branky: 2. Kopta, 5. Tenkl, 44. Tenkl, 46. Kordiak, 51. Jíra, 87. Jíra, 89. Tenkl - 13. Paprčiak, 26. Šilhan, 56. Paprčiak, 75. Paprčiak