PORTRÉTY Z JULISKYMario Holek

Áčko porazilo juniorku a zároveň přivítalo novou posilu

12. 10. 2012 | Redakce

Áčko porazilo juniorku a zároveň přivítalo novou posiluA tým porazil juniorku 5:0. Branky vstřelili Pospěch, Svatonský, Podrazký, 2x Pázler.

Před utkáním ještě následoval jeden slavnostní ceremoniál – Dukla Praha přivítala novou posilu do svých řad. Smlouvu podepsal  Miloslav Jícha, dlouhodobý sekretář klubu, který bude oblékat dres s číslem 75, tolikáté narozeniny totiž oslavil 11. října. K tomuto životnímu jubileu přejeme panu Jíchovi vše nejlepší!

Branky: 20. Pospěch,  36. Svatonský, 53. Podrazký, 57. Pázler, 59. Pázler. Rozhodčí: Kulvajt - Švestka, Kolomazník.

A tým: Kučera – Romera (31. Hašek), Božič, Borek, Hanousek – Ouedraogo, Malý, Kalouda (31. Podrazký), Berger (31. Pázler), Svatonský (50. Min, Vrzal) – Pospěch

Juniorka: Tetour (31. Štěpánek) – Ilko (31. Solař), Skála (31. Jeřábek), Hrazdíra, Juroška – Farkaš (31. Micka), Fryčer (40.min – Preisler), Preisler (31. Pařík) – Mazánek (31. Grafneter), Pták (31. Kotlík), Čapek (40.min Mazánek)

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET