• Klub

• 10.10.2012

A tým vs. juniorka

Stadion Na Julisce se stane svědkem zajímavého fotbalového utkání, v rámci kterého poměří síly fotbalisté juniorky s hráči A-týmu. Zápas začne ve 14,30 hod v pátek 12. října.

Ani v reprezentační přestávce naše "Áčko" nezahálí a připravuje se na další ligové boje. „V rámci reprezentační pauzy trénujeme hlavně dvoufázově, kluci absolvovali i cvičení na lanech a v pátek je čeká modelové utkání s juniorkou,“ řekl Luboš Kozel. A tým tedy nebude pracovat pouze na fyzické kondici, ale čeká jej i zajímavý zápas.

Oproti tomu juniorky se žádná reprezentační pauza netýká, a tak toto netradiční střetnutí vyplní týdenní přípravu na další utkání, tentokrát na venkovním hřišti v Příbrami, kam juniorka zavítá v pondělí 14. října.

Věříme, že i pro fanoušky bude toto utkání zajímavým zpestřením. Přijďte se tedy podívat na utkání našich dvou mužstev!

Utkání odstartuje ve 14,30 hod a bude se hrát 2 x 30 minut!