• Klub

• 08.10.2012

Hráči na hostování a farma

Druhá liga má za sebou další kolo, do kterého se aktivně zapojili hráči Dukly. To samé platí o ČFL, kde Duklu reprezentují hráči v dresu Kunic.

Hráči na hostování:

Miroslav Markovič odehrál za Dynamo České Budějovice celé utkání, ovšem na hřišti Jablonce se neprosadil a nezabránil tak prohře 2:1.

Proti sobě nastoupili v utkání Pardubice - Baník Most  (1:1) Tomáš Pospíšil a Jakub Sklenář. Tomáš odehrál znovu celé utkání, Jakub nastoupil do zápasu v 65. minutě.

Nevydařené utkání mají za sebou Bohemians 1905, kteří doma prohráli s Vlašimí 2:3. Michal Šmíd odehrál 82 minut, Ondřej Šiml do utkání nezasáhl.

Farma:

FK Kunice nastoupily k domácímu utkání proti Karlovým Varům a vyhrály 3:2. Dvě branky vstřelil Luboš Kalouda. Za Kunice dále nastoupili Šebek, Hell, Engelmann, Marič, Tenkl, Jírka a Preisler.