• A-tým

• 15.06.2010

Internacionálové i A mužstvo míří do Nového Strašecí

P R A H A - Současnost a minulost Dukly se sejdou na jednom hřišti - v Novém Strašecí. Tam v sobotu zamíří z Julisky A mužstvo i slavní internacionálové, kteří se tak připojí k oslavě 90. narozenin tamního Sokola.

Nejprve nastoupí na hřiště internacionálové, kteří se střetnou se starou gardou Nového Strašecí. Mezi slavnými bývalými hráči Dukly budete moci vidět i trenéry Luboše Kozla a Jana Suchopárka.

Hlavní bod programu začne v 17.00 hodin, kdy vypukne duel druholigové Dukly Praha se Sokolem Nové Strašecí. Domácí hráči zakončili sezonu 2009/10 na 12. místě v přeboru Středočeského kraje. Pro mužstvo z Julisky to bude vůbec první zápas po pátečním zahájení přípravy.

Slavnostní výkop provedou legendy Dukly, pánové Ján Geleta (stříbro na olympijských hrách v Tokiu 1964 ) a Josef Jelínek (stříbrný ze světového šampionátu v Chile 1962).

Fotbalový areál naleznete na adrese U Stadionu 957, Nové Strašecí. Majitelé GPS navigace mohou hřiště najít pomocí těchto údajů: 50°9´42.64"N, 13°54´9.778"E.

Z Prahy se do areálu dostanete nejlépe po rychlostní silnici E 48, která vás přivede téměř k fotbalovému hřišti. Sjeďte na 32 kilometru. Poté se dejte směrem na Mšec a po několika metrech odbočte doprava.