• Články mládež

• 12.08.2012

Dorostenci zvítězili nad Kolínem i Lovosicemi

V sobotních utkáních staršího dorostu zvítězila devatenáctka 3:2 nad Kolínem a osmnáctka vysoko 8:0 nad Lovosicemi.

FK Kolín U19 – FK Dukla Praha U19 - 2:3 (1:2)

Branky: 1´ 1-0, 19´ 1-1 Steinocher (Vrkoč), 27´ 1-2 Steinocher (Brejcha),  67´ 2-2, 77. 2-3 Brejcha (Steinocher, Vrkoč).
Sestava:  Hodan – Klár, Vyjdák, Begič, Preisler – Vrkoč (77´ Soukup), Hrazdíra, Brejcha – Bartůněk (64´ Buchar), Toman, Steinocher.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: „ Díky nerovnému  terénu  v pokutovém   území  a netaktickému zahájení hry jsme inkasovali hned v první minutě. V dalším průběhu utkání ,  i když se hrál oboustranně presinkový a technický  fotbal, byla  nebezpečnost  na naší straně. Dařilo se nám aktivně bránit a úspěšně řešit přechodovou fázi. Věřím, že budeme v dalších utkáních přesnější v koncovce a budeme střílet více branek. Soupeř byl dnes ze svých šancí skoro stoprocentní. My z jedné třetiny.“

FK Dukla Praha U18 - FK Lovosice – 8:0 (5:0)

Branky: 3´ 1:0 Benda (Soukup, Filip), 5´ 2:0 Soukup (Romanovskyy, Halbich), 16´ 3:0 Troníček (Kulikov, Soukup), 39´ 4:0 Troníček (Soukup, Duka), 41´ 5:0 Benda (Gajecký), 51´ 6:0 Kříž (Kulikov, Gajecký), 56´ 7:0 Filip (Benda), 74´ 8:0 Gajecký.
Sestava: Malý – Kulikov, Filip, Halbich (46´ Veselý), Ksandr (55´ Tříska) – Duka, Troníček, Soukup (46´ Kříž) – Benda, Gajecký, Romanovskyy.

Hodnocení trenéra Tomáše Kluvajta: "Proti Lovosicím, hrajícím krajský přebor (stejně jako my) jsme podali velmi dobrý výkon s pestrou hrou a brankami z rychlých protiútoků, akcí středem i po křídlech, z rohového i trestného kopu i „snadný“ gól do odkryté branky po účinném presinku ve vysokém počtu hráčů. Soupeř měl několik málo šancí po rychlých protiútocích v prvním poločasu, v dalším průběhu zápasu jsme jej však do dalších šancí aktivní hrou nepustili. První vítězství sezóny tak bylo zasloužené a výkon zvedne sebevědomí do dalších zápasů."