• Články mládež

• 08.08.2012

Mladší dorost veze z Mostu vítězství i prohru

Ve středu na hřišti Baníku Most sehrál mladší dorost dvě přípravná utkání. Sedmnáctka podlehla svému soupeři 1:2, šestnáctka naopak zvítězila 4:2.

FK Baník Most - FK Dukla Praha U17 - 2:1 (2:0)

Branka: Kucharský.

Sestava, I.poločas: Vávra - Nadri, Melichar, Komárek, Kozel - Farkaš, Bezpalec, Petrák - Beneš, Vachoušek, Najman. II.poločas: Němčanský - Bohánek, Komárek, Podrápsky, Vosátka - Bezpalec, Cvrček, Vorel - Kucharský, Kolařík, Vachoušek.

Pohled trenéra: Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v první domácí vetším důrazem a rychlejším přechodem do útočné činnosti jsi vypracovali několik brankových příležitostí z kterých docílili dvou branek. Druhý poločas byl z naší strany aktivní, srovnali jsme krok s domácími v důrazu, herní kombinace nám vytvořili prostor vymazat náskok soupeře, realizace koncovky v našem podání postrádala přesnost, která vedla jenom ke korigování výsledku.

FK Baník Most - FK Dukla Praha U16 - 2:4 (0:1)

Branky: Brabec, Vágner, Štastný, Matějka. Asistence: Tylšar, Brabenec, Sell, Brabenec.

Sestava, 1. pol.: Hladký - Burýšek - Pešička - Racocha - Čermák - Tylšar - Matějka - Hájek - Šíma - Brabenec - Sell. Sestava 2. pol.: Hladký - Dostál - Pešička - Rybalko - Čermák - Štastný - Vágner - Hájek - Matějka - Brabenec - Sell.

Hodnocení trenéra: Po celé utkání jsme měli převahu, kterou jsme nedokázali korunovat dalšími brankami (čtyřikrát sami na golmana ve 2. pol). Celý tým musíme pochválit za přístup k utkání. Škoda jen chyb, kdy jsme nechali soupeře dvakrát skórovat.