• Rozhovory

• 26.11.2017

Ondřej Kušnír: Druhý poločas byl pevně v naší režii

Ondřej Kušnír se po lehčím zranění vrátil do základní sestavy a byl u vysokého vítězství 4:1 nad Mladou Boleslaví, díky kterému Dukla drží i nadále domácí neporazitelnost.

Jak důležitá je výhra nad Mladou Boleslaví speciálně po vysoké porážce v Edenu?

Výhra 4:1 v domácím prostředí proti silné Mladé Boleslavi je pro nás super. Po podzimu máme 19 bodů, což si myslím, že je dobré a chtěli bychom na to navázat i posledním kole proti Teplicím.

Jak moc znervózňující byl závěr prvního poločasu, kdy měla Boleslav za stavu 2:1 několik šancí?

V kabině určitě nebyl úplný klid. Řekli jsme si, že na ně budeme chtít pořád tlačit a že budeme chtít dát třetí gól, který by nás uklidnil. Myslím si, že druhý poločas jsme měli pevně ve své režii.

V čem je kouzlo Dukly v domácím prostředí?

Asi je to tady nějaké specifické, fanoušci nás v utkání tlačí a jsme ohromně rádi, že doma ty body získáváme. Je jen škoda, že je častěji nevozíme i z venkovních hřišť.