• Články mládež

• 17.10.2017

Hráči U11 se zúčastnili turnaje na pomoc nevidomým v Březiněvsi

O víkendu 14. a 15.10.2017 se uskutečnil mezinárodní turnaj Nevidomých v Březiněvsi. Hráči ročníku 2007 se účastnili této akce již v minulosti a v průběhu sezony je taky pořádaná sbírka na jejich pomoct.

Tuto tradici odstartovali kluci ještě pod vedení Petra Popoviče a rozhodli jsme si v ní pokračovat. Rodiče se pravidelně skládají po každém zápase a přispívají do kasičky částkou podle toho, kolik gólů se klukům povede vstřelit. Při této příležitosti se povedlo vysbírat částku 6753 korun, kterou jsme předali nevidomým z klubu BSC Praha. Rád bych tímto poděkoval klukům za všechny vstřelené góly, které vlastně určili finální částku a hlavně rodičům, že se do akce zapojili. Bylo opět vzrušující sledovat, že i přes tento hendikep se fotbal dokáže hrát na tak krásné úrovni. Byla to pro kluky další skvělá příležitost se inspirovat a motivovat, že i přes zdánlivě nepřekonatelné překážky v životě se dá dál žít naplno a život jako takový si užívat. Už teď se těšíme na další možnost účastnit se podobné akce a věřím, že se nám znova povede vysbírat alespoň stejnou částku. To je ale v nohách našich hráčů.

Na tomto odkazu můžete najít další fotografie z turnaje : https://cs-cz.facebook.com/BSCPrague/