• Klub

• 27.09.2017

Důležité informace k zápasu se Spartou

V sobotu 30. 9. hrajeme na Julisce se Spartou v rámci 9. kola HET ligy. Výkop zápasu je naplánován na 20.00 hodin. Než v sobotu vyrazíte fandit, přečtěte si důležité informace k organizaci utkání.

• Brány stadionu otevíráme už v 18.30, kvůli atraktivitě soupeře se očekává nadprůměrná návštěva, proto vás prosíme, abyste dorazili s dostatečným předstihem tak, aby se všichni stihli před výkopem usadit na svá místa.
  • Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky v předprodeji (jak elektronicky, tak v papírové podobě), nevstupujte na stadion přes pokladny, ale přes vstup pro permanentky a předprodej. Pokladny nechte volné pro návštěvníky, kteří budou lístek kupovat až na místě. Předejdeme tak velkým frontám.
  • Na stadionu budou posíleny stánky s občerstvením.
  • Do otevření bran stadionu v 18.30 budou vstupenky do domácích sektorů ve zlevněné cenové hladině, a to online i v předprodeji v Dukla Klubu. Vstupenky online můžete zakoupit zde.
  • V sobotu od 16.00 hodin bude otevřená pokladna u tribuny Západ, kde ještě do 18.30 poběží předprodej vstupenek ve zlevněné cenové hladině.