• Klub

• 24.07.2012

Setkání s fanoušky bylo úspěšné

Po dnešní tiskové konferenci proběhlo setkání fanoušků se zástupci klubu, kde se příznivci FK Dukla Praha mohli ptát a následně diskutovat na různá témata nejen týkající se A-mužstva.

Za klub byli přítomni: generální ředitel Ing. Michal Šrámek, tisková mluvčí Ing. Kristýna Kratochvílová, sekretář klubu Miloslav Jícha, asistent generálního ředitele Mgr. Jiří Kos a nová posila komunikačního oddělení Vladimír Šmíro.

Setkání proběhlo v neformálním a přátelském duchu, kdy zástupci Dukly diskutovali s fanoušky na témata týkající se nadcházející sezony, hráčského kádru, mládežnických družstev či modernizace stadionu Juliska.

Věříme, že v budoucnu budeme tento způsob komunikace opakovat a moci vyslechnout vaše názory i tímto způsobem.