• A-tým

• 21.09.2017

Jako omluvu za MOL Cup zaplatí A tým fanouškům výjezd do Olomouce

Za předvedený výkon ve 3. kole MOL Cupu, který vedl k prohře 2:3 s Domažlicemi a vypadnutí Dukly z domácího Poháru, se kabina rozhodla omluvit se fanouškům. Členům Dukla Klubu, kteří budou chtít podpořit náš tým v sobotním ligovém utkání s Olomoucí, zaplatí hráči vstupenku na zápas i náklady na dopravu.

"Z vypadnutí v MOL Cupu jsme všichni zklamaní, postoupit byla povinnost. Víme, že fanoušci za námi jezdí mnohdy i velkou dálku, dozvěděli jsme se, že se kvůli našemu středečnímu výkonu dokonce začali odhlašovat ze zájezdu do Olomouce. Podpora fanoušků na domácích i venkovních utkáních je pro nás velice důležitá, proto doufáme, že omluvu přijmou a že s námi do Olomouce pojedou. Pevně věříme, že se dodatečně omluvíme i výkonem," říká za kabinu zástupce kapitána a brankář Filip Rada.