• Klub

• 17.07.2012

Tiskovou mluvčí se stává Kristýna Kratochvílová

Do nové sezony vstoupí Dukla s novou tiskovou mluvčí. Kontakt s novináři a fanoušky bude mít nyní na starosti Kristýna Kratochvílová, která vystřídá ve funkci Michala Včeliše.

„Michal Včeliš byl časově hodně vytížený, a proto jsme se dohodli na ukončení spolupráce. Od nové sezony bude tuto funkci vykonávat Kristýna Kratochvílová, která v klubu již externě působila v úseku komunikace na jiné pozici. Tímto bych chtěl Kristýnu přivítat a popřát ji mnoho štěstí,“ uvedl Michal Šrámek, generální ředitele klubu.

S tiskovou mluvčí bude i nadále možné komunikovat prostřednictvím mailu press@fkdukla.cz.

„V příští sezoně bych bohužel nemohl věnovat Dukle tolik času, kolik by si zasloužila. Proto jsme se shodli, že bude lepší spolupráci ukončit. Rád bych poděkoval vedení klubu za šanci pracovat u špičkového fotbalového týmu a nahlédnout do zákulisí první a druhé ligy, byla to pro mě neocenitelná zkušenost,“ řekl Michal Včeliš.