• Články mládež

• 12.09.2017

Hráči Dukly "na stříhání"

Ještě před začátkem školního roku se šli mladí muži z Dukly hromadně zvelebit. Před návratem do lavic navštívili pánské holičství, aby přišli první den do školy v plné parádě.

Po letních měsících, v rámci kterých hráči týmů U15 a U16 absolvovali mimo jiné soustředění ve valašských horách a kromě fotbalové přípravy a čtyř odehraných kvalitních utkání tam žili v blízkém kontaktu s přírodou, přespávali v lesích na vrcholcích hor jakými je bájný Radhošť či slunečná Soláň, se s postupem prázdnin opět vrátili do zajetých tréninkových zvyklostí. A v rámci klubové koncepce, jejíž součástí je kromě fotbalové výchovy i snaha pomáhat klukům dorůst ve zdravé a čestné muže, připravili trenéři jejich "návrat do civilizace." Aby šli první den do svých škol náležitě upraveni, prožili 31. srpna v Barberlandu Prague, kde byli ostříháni a upraveni dle svých představ. Ocitli se tak v dokonalém prostředí pánského střihu a elegance, v salónu, kde se prolíná tradice s nejmodernějšími prvky. K týmu patnáctiletých a šestnáctiletých byli přizvání i hráči U17 a o jejich nový vzhled se starali barbeři v dresech Dukly, které jim byly odměnou za péči o šest desítek mladých hráčů našeho klubu.