• Články mládež

• 29.07.2012

Z ČEZ CUPU 2012 vezeme jedno 9. a jedno 7. místo

O víkendu se zúčastnily týmy starších a mladších žáků turnaje v Hradci Králové. Úspěch z turnaje si veze Václav Bažo, který obsadil 3. místo v kategorii střelec turnaje se 7 vstřelenými brankami.

Ve starší kategorii se turnaje zúčastnilo 11 mužstev. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 25 minut. Zde naši žáci získali 9. místo.

Hodnocení trenéra Tomáše Večeři: „Na velmi dobře obsazeném turnaji v Hradci Králové jsme sehráli 10 utkání. První den naše hra vypadala velmi dobře. Byli jsme silní na míči ,ostří do vápna a klidní v zakončení. Druhý den nás první zápas čekala Slávia. Výkon v tomto utkání byl velmi slabý a bázlivý. I když jsem se o něco v dalších utkáních zlepšili tak naše hra měla daleko do výkonů, které jsme podávali v Sobotu. Nakonec nás to posunulo až na 9.místo. Turnaj byl velmi vyrovnaný. Jen Brno vyhrálo všechna svá utkání a bezkonkurenčně zvítězilo. Při turnaji jsme hráče poznávali v těžkých utkáních. Všech 19 hráčů jsme rotovali (i na různých pozicích).“

Účastníci turnaje: FC Zbrojovka Brno, FC Hradec Králové, FC Nitra, SK Slávia Praha, Partizán Bardějov, FK Baumit Jablonec, FK Dukla Praha, 1.FK Příbram, FK Mladá Boleslav, FC Slovácko, MFK Frýdek - Místek

Pořadí:

• 1. FC Zbrojovka Brno
  • 2. SK Slávia Praha
  • 3. MFK Frýdek - Místek
  • 4. FC Hradec Králové
  • 5. FK Mladá Boleslav
  • 6. FC NitraFK
  • 7. 1.FK Příbram
  • 8. FC Slovácko
  • 9. FK Dukla Praha
  • 10. Partizán Bardějov
  • 11. Baumit Jablonec.
Jednotlivé výsledky zápasů, celkovou tabulku a tabulku střelců naleznete zde.

V mladší kategorii se turnaje zúčastnilo 9 mužstev. Hrálo se 1 x 35 minut stejným systémem jako u starší kategorie.

Účastníci turnaje: Bohemians 1905, FC Hradec Králové, FK Náchod, FK Baumit Jablonec, FC Zbrojovka Brno, FK Mladá Boleslav, FK Dukla Praha, FC Nitra, FC Slovácko.

Pořadí:
  • 1. FC Zbrojovka Brno
  • 2. FC Nitra
  • 3. FC Hradec Králové
  • 4. Bohemians 1905
  • 5. FK Náchod
  • 6. FC Slovácko
  • 7. FK Dukla Praha
  • 8. FK Baumit Jablonec
  • 9. FK Mladá Boleslav
Jednotlivé výsledky zápasů, celkovou tabulku a tabulku střelců naleznete zde.