• A-tým

• 30.08.2017

Ve 3. kole MOL Cupu pojedeme do Domažlic

Los třetího kola domácího poháru nám určil soupeře ze západních Čech. TJ Jiskra Domažlice působí v ČFL a v předcházejícím kole přešla přes MFK Chrudim po výsledku 2:0.

Domažlice se momentálně nachází po třech odehraných kolech na třetím místě České fotbalové ligy s jednobodovou ztrátou na vedoucí Benešov.

Zápas proti Dukle bude speciální pro Davida Bezdičku, který je v Domažlicích zapůjčený právě z dejvického celku. Dalším zajímavým jménem na soupisce našeho pohárového soupeře je slovenský stoper Tomáš Hájovský, kterého mají fanoušci stále v živé paměti z jeho nedávného působení v Příbrami, nebo Viktorii Plzeň.

Úřední termín zápasu je stanoven na středu 20.9.2017 a odehraje se na stadionu Střelnice v Domažlicích.