• Klub

• 23.08.2017

Důležité informace k blížícímu se derby s Bohemians

Tradičně sledovaný a očekávaný zápas proti městskému rivalu Bohemians Praha 1905 je za dveřmi, proto přinášíme přehled důležitých organizačních informací spojených s tímto derby.

• Brány stadionu se pro návštěvníky otevřou v 16:30.
  • Prodej vstupenek bude probíhat během pátku do 15:00 v Dukla Klubu na Podbabské 5.
  • Po otevření stadionu budou mít fanoušci možnost si tištěnou vstupenku pořídit na pokladnách, ale již ve vyšší cenové hladině než v předprodeji.
  • V případě, že návštěvníci zvolí možnost pořízení vstupenky online, platí stejná cenová pravidla, jako pro její tištěnou mutaci. Tedy do 16:30 v nižší a po otevření Julisky ve vyšší cenové hladině.
  • Vzhledem k předpokládané vyšší návštěvě na zápas s Bohemians doporučujeme všem fanouškům, aby na stadion dorazili s dostatečným časovým předstihem a vyhnuli se tak případnému zdržení u vstupu.