PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

Filip Rada: „Podle mého názoru penalta na 90% nebyla.“

21. 8. 2017 | Redakce

Filip Rada: „Podle mého názoru penalta na 90% nebyla.“Po zápase přiznal, že bod z utkání v Jablonci bere. Vzhledem k tomu, že Dukla dotahovala dvoubrankové manko a navíc čelila pokutovému kopu v nastaveném čase, se není čemu divit.

Po průběhu utkání je s bodem spokojenost?

Spokojenost určitě je. Prohrávali jsme o dva góly, protože jsme v první půli udělali až moc chyb, po kterých nás zaplaťpánbůh Jablonečtí potrestali pouze dvakrát. Druhý poločas byl už v našem podání lepší.

Jak jsi viděl penaltový zákrok ze závěru zápasu?

Byl jsem celkem blízko. Základní chyba je v tom, že jejich stoper projde od půlky až k nám do vápna. Jestli penalta byla nebo ne, musí říct spíš Pernica. Možná tam nějaký drobný kontakt byl, ale myslím si, že na penaltu to určitě nebylo. Navíc v 90. minutě…Nakonec to asi dopadlo spravedlivě tím, že jí Jablonec neproměnil. Podle mého názoru penalta na 90% nebyla.

Jak bys popsal Trávníkovu penaltu?

Viděl jsem některé penalty, kam to dříve kopal. Trefil jsem stranu, a kdyby střela šla na bránu, tak bych ji možná i měl.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET