• Fanoušci

• 14.08.2017

Rozstřílíme se konečně na Střelnici?

Když jsme do Jablonce mířili před rokem, byl počátek září, sezóna hřibů byla v plném proudu a začínala mise trenéra Hynka u A-týmu. Letos tam jedeme o tři týdny dříve, ale hřiby už rostou a snad ještě i porostou a Jarda Hynek je pořád u kormidla žlutovínového áčka. A jako loni, i letos jsme v prvních kolech už stihli s jedním severočeským klubem prohrát, a opět to byly Teplice. Nicméně, loni jsme také s Jabloncem neprohráli, a kromě domácí jarní výhry jsme sahali po třech bodech i v Jablonci, v zápase až nezvykle chudém na góly – vždyť už jsme zde remizovali i 3:3, prohráli 0:6 či naopak vyhráli 4:1. Odmyslíme-li tedy ostudnou prohru z éry jabloneckého pokusu o Gálacticos, je právě jablonecká Střelnice přímo ideálním místem na to, aby se naši borci pořádně rozstříleli. Pojďte jim v tom svými hlasivkami pomoct. Třeba i s Dukla Klubem!

Výkop zápasu je v neděli 20. srpna v 17.00, odjíždí se proto v 15.30 od metra Černý Most. Cena dopravy je 150 Kč pro člena a 200 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu