PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

POZOR ZMĚNA! Proti Çaykur Rizespor hrajeme ve městě Grein an der Donau

19. 7. 2017 | Redakce

POZOR ZMĚNA! Proti Çaykur Rizespor hrajeme ve městě Grein an der DonauPo vydařeném utkání proti Chemnitzeru, které jsme vyhráli 2:0, čeká svěřence trenéra Hynka závěrečný zápas letní přípravy, s Çaykur Rizespor.

Turecký klub z centra čajového průmyslu má za sebou čtyři sezony v nejvyšší fotbalové soutěži. Bohužel letošní ročník v Superlize pro něj nebyl úspěšný, když s 36 body skončil na šestnácté sestupové příčce.

O víkendu náš páteční soupeř odehrál utkání proti Liberci. Oba týmy si v zápase, který skončil remízou, připsaly po jedné brance.

"Věřím, že to bude další kvalitní utkání, které nás dobře připraví na první ligový zápas," uvedl trenér Jaroslav Hynek.

Proti Çaykuru nastoupíme v pátek 21. července od 18 hodin ve městě Grein an der Donau.

.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz