PORTRÉTY Z JULISKYFrederik Bilovský

Vymysli pokřik a nastartuj novou tradici!

17. 7. 2017 | Redakce

Vymysli pokřik a nastartuj novou tradici!Není lepší pocit, než oslava právě skončeného vítězného zápasu. Zařvat si společně se spoluhráči v kabině k tomu neodmyslitelně patří. Nabízíme vám naprosto ojedinělou šanci, jak ovlivnit to, co hráči po zápase skandují, nastartovat tak novou tradici a vše zažít společně s nimi přímo v kabině.

Vždy několikrát v sezoně natočíme autentické záběry radujících se hráčů a necháme vás tak nahlédnout do míst, která jsou za normálních okolností oku běžného diváka nepřístupná. Abychom ještě více propojili ty nejvěrnější fanoušky přímo s týmem, vyhlašujeme unikátní soutěž o dukelský pokřik, který budou hoši v nové sezoně používat.

Pravidla jsou následující:

Vymysli fotbalový pokřik po vítězném utkání.

Nepoužívej v něm sprostá slova.

Pošli nám jej na email web@fkdukla.cz nejpozději do pátku 28. července.

Autor nejlepšího pokřiku obdrží odměnu v podobě 2 VIP vstupenek na první ligový domácí zápas a pozvání do pozápasové kabiny na Julisce (v případě výhry), aby si pokřik mohl užít na vlastní kůži.

Nepromeškejte tuto jedinečnou možnost zapsat se do dukelské historie!

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET