• Preview k zápasu

• 28.06.2017

A mužstvo sehraje první přípravný zápas s Neugersdorfem

Po dvou týdnech intenzivních tréninků přichází fáze, ve které hráči naskočí hned do několika utkání. Čtrnáctidenní herní blok odstartuje přátelské utkání s německým týmem FC Oberlausitz Neugersdorf.

A mužstvo německého klubu, založeného roku 1992, hraje čtvrtou nejvyšší fotbalovou soutěž. V posledním odehraném ročníku vybojovalo 8. místo s aktivním skóre 41:33 a ziskem 48 bodů.

Jde tak trochu o "českou kolonii". Na soupisce můžeme najít hned několik českých jmen jako jsou například Milan Matula, Luboš Loučka, Jan Penc a Jaroslav Dittrich, novou posilou se stal Štěpán Vachoušek, s kterým jsme se loučili v Teplicích, a nám duklákům je jistě známý Josef Marek, který je nejlepším střelcem týmu v právě skončené sezoně 2016/17.

Utkání se odehraje v sobotu 1. července od 11 hodin na hlavním hřišti stadionu v Roudnici nad Labem.