• Juniorka

• 11.07.2012

Juniorky druhé přípravné utkání skončilo prohrou

Po prvním přípravném utkání v Příbrami, odehrála juniorka ještě ve stejný den v 17,00 ve Zbuzanech již druhé utkání proti Baníku Most. V něm svěřenci Jaroslava Peřiny prohráli 2:4.

FK Dukla Praha - FK Banik Most 2:4 (2:2)

Sestava 1. poločas: Štěpánek - Grafnetr, Červeňák, Hrazdíra, Hanousek - Milec, Pařík, Fryčer - Svoboda, Kotlík, Mazánek

Sestava 2. poločas: Štěpánek - Juroška, Jeřábek, Hrazdíra, Podkul - Micka, Skála, Aris - Shindagoridze, Pták, Čapek

Branky: 2x Kotlík

Hodnocení trenéra Jaroslava Peřiny: V prvním poločase jsme odehráli velmi kvalitní partii, soupeře jsme v některých fázích utkání výrazně přehrávali, ale inkasovali jsme z penalty a po standardní situaci. Pak se ale podařilo velmi rychle vyrovnat a opět jsme měli více ze hry. Druhý poločas působil již poněkud rozháraně a to i díky tomu, že jsme testovali několik nových hráčů. Ale s výkonem v prvním poločase jsem byl více než spokojený.