• Juniorka

• 11.07.2012

Juniorka má za sebou první přípravné utkání s Příbramí

Ve středečním přípravném utkání nastoupila naše juniorka proti 1. FC Příbram. I přes tři jasné šance, prohrála 0:1. Ještě dnes ji čeká narychlo sjednané utkání proti Mostu od 17,00 ve Zbuzanech.

1. FC Příbram - FK Dukla Praha 1:0 (1:0)

Sestava 1. poločas: Tetour - Juroška, Jeřábek, Skála, Podkul - Micka, Milec, Fryčer - Shindeagoridze, Pták, Svoboda

Sestava 2. poločas: Tetour - Gráfnetr, Červeňák, Hrazdíra, Hanousek - Pařík, Mazánek, Skála (65. Fryčer) - Kotlík, Aris, Čapek

Branka: 5. min. 0:1 Čížek

Hodnocení trenéra Jaroslava Peřiny: V utkání jsme zkoušeli několik hráčů, proto jsme na úvod udělali chybu v rozehrávce, kterou soupeř potrestal. Jinak jsme dobře kombinovali, měli jsme i tři šance, ale branku jsme dát nedokázali. S herním projevem jsem byl spokojen, s finálním řešením před brankou nikoliv.