PORTRÉTY Z JULISKYJaroslav Hynek

Marek Hanousek mezi rozhodčími

27. 4. 2017 | Redakce

Marek Hanousek mezi rozhodčímiKapitán Dukly se zúčastnil pilotní náborové akce FAČR PÍSKEJ – MÁVEJ – ROZHODUJ, která si klade za cíl přilákat nové zájemce o profesi rozhodčích.

Areál SK Slaný přivítal ve středu kromě Marka Hanouska i známé osobnosti ze světa rozhodčích jako jsou Dagmar Damková, Pavel Královec a Martin Wilczek. Sám „Mára“ si na hřišti středočeského klubu vyzkoušel modelový trénink, který byl šitý na míru rozhodčím. Celou nově nabytou zkušenost popisoval po jejím skončení následovně, „I tady se mi potvrdilo, co říkám už dlouho. Rozhodčí má asi nejsložitější práci v celém fotbale. Sám jsem jednou v životě pískal hanspaulskou ligu v malém fotbale a stačilo mi to. Každopádně to odpoledne strávené s rozhodčími a možnost trochu poznat to, co jejich příprava a práce obnáší, pro mě byla hodně zajímavá a inspirativní zkušenost.“

Více o projektu ZDE.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz