• Juniorka

• 13.05.2012

Poslední šance vidět A mužstvo Dukly před pauzou. Ve středu hraje s juniorkou

Ve středu odpoledne budou mít fanoušci Dukly poslední příležitost k tomu, aby v této sezoně zavítali na zápas A mužstva. Na Julisce sehraje tým trenéra Luboše Kozla duel s juniorkou. Výkop je ve 14.30 hodin.

Jedná se o druhé modelové utkání, které A mužstvo sehraje proti mládežnickým týmům Dukly. Koncem března nastoupilo proti A dorostu, s osmi hráči v poli zvítězilo 7:1. Nyní nastoupí proti juniorce s deseti fotbalisty v poli. Mladí hráči v juniorce tak budou mít skvělou příležitost zjistit, jak obstojí ve srovnání s prvoligovými fotbalisty a na jaké jsou výkonnostní úrovni.

Na utkání zveme všechny členy mládežnických týmů, jejich rodiče a fanoušky Dukly. Ti chtějí po zápase poděkovat hráčům za úspěšnou sezonu. Kdo chce být u toho, popovídat si s hráči i trenéry a mít třeba společné foto, je srdečně zván klubem i fanklubem.

Odpoledne pak proběhne sportovní odpoledne pro děti. O něm si můžete více přečíst zde.