• Fanoušci

• 26.03.2017

S Dukla Klubem za fotbalem do Brna

​Letošní Apríl bude ve znamení fotbalu a jednoho z mála letošních jarních výjezdů – jedeme do Brna, kde bychom moc rádi navázali na podzimní domácí výhru a vrátili Zbrojovce ostudnou loňskou porážku.

Jenom připomenu, že i loni jsme 19. 3. dostali gól prakticky hned z úvodní rozehrávky, na rozdíl od letošního úspěšného derby v Ďolíčku však další dvě branky padly rovněž do naší brány… To je ovšem už prehistorie, letos na jaře se Zbrojovce daří leda útočit na rekord v počtu remíz, zatímco Dukla je za 17.-21. kolo druhým nejúspěšnějším týmem ligy! A to všechno jsou skvělé důvody pro výlet do Brna, kde se navíc moc rádi setkáme i s moravskými Dukláky. Jak na to?

Výkop zápasu je v sobotu 1. dubna v 17.00, odjezd z Prahy je v 13.30 od metra Opatov. Cena dopravy je 300 Kč pro člena a 400 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu