• A-tým

• 16.01.2017

Z Myjavy přichází brankář Matúš Hruška

Vedení klubu potvrzuje příchod slovenského brankáře a mládežnického reprezentanta Matúše Hrušky. Dvaadvacetiletý Matúš podepsal smlouvu na tři roky do prosince 2019.

S fotbalem začínal v Žilině, odkud v mládežnických letech odešel na hostování do Púchova, kam v roce 2010 přestoupil. Hostoval v Senici a později v Myjavě, kam v létě 2015 přestoupil. Nyní se stává brankářem Dukly Praha.

„Matúš Hruška je součástí slovenské reprezentace do 21 let a stabilně chytal slovenskou ligu v Myjavě. Podepsal smlouvu na tři roky, což nám dává možnost s ním dlouhodobě pracovat tak, aby si postupně zvykl na náš herní styl s prvky, které v jeho předchozích působištích chyběly. Věřím, že s Filipem Radou vytvoří pracovitou a respektující se dvojici. Myslím, že od "Radiče" se může těmto prvkům skvěle naučit,“ uvedl trenér Jaroslav Hynek.

Matúš Hruška

brankář | 7. 9. 1994 | 22 let