PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

A mužstvo vítá třetí zimní posilu - Frederika Bilovského

12. 1. 2017 | Redakce

A mužstvo vítá třetí zimní posilu - Frederika BilovskéhoV pořadí již třetí posila. Smlouvu do června 2019 podepsal čtyřiadvacetiletý středopolař Frederik Bilovský. Do Dukly přišel ze Spartaku Myjava, který po podzimní části sezóny odešel z nejvyšší slovenské fotbalové soutěže.

„My jsme využili skvělé příležitosti, kdy Myjava odhlásila soutěž a nabídla své hráče. Frederik je středopolař laděný více do ofenzivy. Má takové předpoklady, které by do budoucna mohly týmu pomoci a on by se mohl stát jedním ze stavebních kamenů našeho mužstva. Jsme rádi, že nás cesty svedly dohromady a doufáme, že společně nastoupenou cestu dokážeme na obě strany zužitkovat,“ uvedl k přestupu trenér Jaroslav Hynek.

S fotbalem začínal v MFK Dubnica, kde se propracoval až do A mužstva, které v té době hrálo druhou nejvyšší slovenskou fotbalovou soutěž. V zimě 2014 přestoupil do Spartaku Myjava, kde se stal stabilním členem základní sestavy až do jejího odstoupení z nejvyšší ligové soutěže (1. 1. 2017).

Frederik Bilovský

záložník | 03. 03. 1992 | 24 let | 181 cm