• WU19

• 07.01.2017

WU18: Start kalendářního roku tradičně v Drážďanech

Každoročně dorostenky startují leden na halovém turnaji kousek od německých Drážďan.

Tento rok se na turnaji sešlo celkem 8 celků, takže se hrál klasický systém na dvě skupiny. Bohužel ze skupiny se nám nepodařilo podstoupit do bojů o TOP4 kvůli horšímu skóre. Další část turnaje se vůbec nevydařila a nakonec jsme skončili na posledním 8. místě.

Výsledky ve skupině B:
FK Dukla Praha – SV Eintracht Thum-Herold 0:0
FK Dukla Praha – 1.FFV Erfurt 0:2
FK Dukla Praha – Germania Wernigerode 1:0

Zápas o umístění:
FK Dukla Praha – SV Eintracht Leipzig-Sud 2:3

Zápas o 7. místo:
FK Dukla Praha – SV Eintracht Thum-Herold 0:1

Celkové pořadí:
1. FF USV Jena
2. 1.FFC Fortuna Dresden
3. 1.FFV Erfurt
4. Germania Wernigerode
5. SV Eiche Reichenbrand
6. SV Eintracht Leipzig-Sud
7. SV Eintracht Thum-Herold
8. FK Dukla Praha

Hodnocení trenéra:

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Každý rok jezdíme ještě před začátkem přípravného období na jedinou halovku do Německa. Bohužel, tento rok nám výsledkově ani herně nevyšel. Od příštího týdne musíme opět začít makat, abychom byli v lize schopni konkurence, jelikož kdyby se dnes někdo podíval na naší hru, tak ta neměla s fotbalem mnoho společného. Aspoň víme nedostatky a musíme je odstraňovat v tréninkovém procesu. Jedinou pozitivní věcí byl výkon v bráně od Gábiny Frolíkové, která pochytala velké množství střel a za celý turnaj byla naší nejčastější střelkyní na bránu soupeřek. Na konci turnaje byla vyhlášená nejlepší brankářkou."