• Klub

• 12.12.2016

Získejte permanentky v naší vánoční soutěži

Pro zkrácení čekání na Vánoce jsme pro vás letos připravili speciální soutěž, ve které prověříme vaši znalost hráčů A-týmu. Pro jednotlivé výherce je připraveno hned 8 permic na jarní část sezony.

Pravidla soutěže jsou velmi prostá. V posledních týdnech jsme natočili vánoční vzkaz od hráčů prvního týmu v jejich vlastním rodném jazyce. Poté jsme několik z nich rozdělili do dvojic, ve kterých dostali za úkol svého parťáka „nadabovat“ tak, že zopakují přesně to, co bylo řečeno v již zmíněném videu.

Vaším úkolem bude v komentářích u příspěvku na Facebooku uhodnout, kdo byl tím hráčem, který svého kolegu na videu namluvil. Jeden přesný typ bude vylosován a jeho autor obdrží slíbenou permanentku pro jaro. Správná odpověď bude zveřejněna společně s výhercem 24 hodin po publikování soutěžního videa. Šanci stát se vítězem budete mít hned v 8 případech. Každý soutěžící může vyhrát jen jednou.