• A-tým

• 16.11.2016

Hráči Dukly v reprezentaci

Jak se dařilo našim reprezentantům v přípravných zápasech? Daniel Tetour má za sebou těžkou prověrku v podobě Portugalců. Michal Bezpalec duely s Irskem a Norskem na turnaji ve španělské La Manga.

Jednadvacítka se v prvním přípravném utkání na mistrovství Evropy, které příští rok v červnu uspořádá Polsko, střetla v Setúbalu s Portugalskem. V utkání bez šesti hráčů základní sestavy prohrála 1:3. Příležitost v něm dostal od 62. minuty záložník Dukly Daniel Tetour. Více k utkání zde.

Reprezentace do 20 let odletěla na turnaj do Španělska. V komplexu La Manga se střetla s Irskem a Norskem. První zápas vyhrála 2:1. Ve druhém prohrála se stejným poměrem – 1:2. Obě utkání odehrál stoper Michal Bezpalec. Více k utkání z Irskem zde a s Norskem zde.

V těchto dnech dostali pozvánku na reprezentační sraz v příštím týdnu hráči mládeže.

Tomáše Lauka čeká cesta do Dubaje, kde se tým reprezentace U18 střetne se stejně starým týmem Spojených Arabských Emirátů.

Javiera Nerudu čeká Společný kemp U15 v Uherském Brodě, kde reprezentaci čekají utkání proti týmům Trenčína.