• A-tým

• 08.11.2016

Dukla bude kopat za fotbal!

Ve čtvrtek 10. listopadu od 15 hodin odehraje Dukla utkání v rámci projektu Gambrinus Kopeme za fotbal. Výhercem přátelského utkání s Duklou se stal tým Sokol Žichlice z plzeňského kraje. Hrát se bude od 15 hodin.

Projekt Gambrinus Kopeme za fotbal je soutěž pro všechny fotbalové kluby v ČR účastnící se krajských a okresních fotbalových soutěží. Principem soutěže je sbírání bodů ve sportovní, pivní a digitální části soutěže.

Kluby zapojené do Projektu mají možnost na základě počtu získaných bodů a umístění v jednotlivých makroregionech vyhrát exkluzivní fotbalové zážitky. Více o projektu si přečtete zde.

Výherce posledního ročníku soutěže je TJ Sokol Žichlice, který na Julisku zavítá ve čtvrtek 10. listopadu. Utkání odstartuje v 15 hodin.

Sokol Žichlice momentálně hraje IV. třídu - skupina B - Plzeň-Sever.

Pro všechny příchozí bude k dispozici stánek s občerstvením umístěný v dřevěné boudě pod hlavní tribunou.

Vstup je ZDARMA!