• Juniorka

• 28.01.2012

Juniorka porazila v přípravném zápase Slavii B

Dva divizní soupeři na sebe narazili v přípravném utkání. Dukla B porazila Slavii B 1:0.

Utkání se odehrálo na umělé trávě Mikulova. Jedinou branku vstřelil v 73. minutě po kombinaci se Svobodou Čapek, který tak rozhodl zápas. Nepříjemnou kaňkou na utkání bylo vynucené střídání Šrámka, jenž opustil hřiště ze zdravotních důvodů po tvrdém souboji.

„V prvních patnácti minutách byl soupeř lepší a vytvořil si dvě velké příležitosti, ale brankář Tetour byl vždy na místě. Poté jsme se uklidnili a začali produkovat náš fotbal. Vše gradovalo ve druhém poločase, kdy jsme soupeři nedovolili téměř nic a sami jsme dokázali po akci Svobody a zakončení Čapka vstřelit vítěznou branku. Výsledek nelze přeceňovat, je to příprava, ale herní projev a vůle po vítězství mi udělaly radost,“ zhodnotil utkání trenér Jaroslav Peřina.

Dukla Praha B – Slavia Praha B 1:0 (0:0)

Branka: 73. Čapek.

Dukla: Tetour (46. Hůla) - Freitinger, Šrámek (15. Ouedraogo), Hrazdíra, Hanousek Matěj (46. Podkul) – Fryčer (46. Heráň), Preisler, Farkaš – Jíra (46. Čapek), Kotlík (46. Nessipbayev), Jankovski (46. Svoboda).