• Klub

• 30.06.2016

Michal Prokeš končí své působení v Dukle Praha

Člen představenstva FK Dukla Praha, a.s., a ředitel pro strategii Michal Prokeš ukončí k 30. červnu 2016 své působení v dejvickém klubu.

Michal Prokeš na konci června odstoupí z funkce člena představenstva i z pozice ředitele pro strategii FK Dukla Praha, a.s. Zároveň se vzdá svého akcionářského podílu v Dukle. Důvodem jsou jeho pracovní závazky ve Fotbalové asociaci České republiky, které mu neumožňují věnovat se plně práci v klubu.

Michal Prokeš zastával od roku 2007 v klubu funkci generálního manažera a později (do 22.6.2015) i předsedy představenstva. Současný ředitel mládežnických akademií a člen výkonného výboru FAČR byl strůjcem sportovní filozofie klubu s důrazem na práci s mládeží. Významně se zapsal do novodobé historie klubu z Julisky, který se v roce 2011 po dlouhé době vrátil do nejvyšší fotbalové soutěže.

Za jeho práci ve prospěch FK Dukla Praha Michalu Prokešovi děkujeme a na jeho další profesionální dráze mu přejeme hodně štěstí a úspěchů!