• Fanoušci

• 14.03.2016

Dukla Klub vyráží do Brna

V sobotu pak žlutovínové barvy vyráží do Brna, kde je ve 22. kole Synot ligy hostí domácí Zbrojovka. Té máme co vracet, neboť si na podzim odvezla z Julisky všechny tři body a byla to asi nejhloupější ztráta, kterou jsme doma uhráli – vždyť i z té šílenosti s Bohemkou máme alespoň bod. Švanciho loučení s fotbalem to asi nebude, ale přesto by kulisa měla být hodna zbrojovácké pověsti – a v ní si ty zapůjčené tři body se vší slávou vezmeme zpět! Chcete být s Dukla Klubem u toho? Pak čtěte dál:

Výkop zápasu je v sobotu 19. března v 15.00, odjezd z Prahy je v 11.45 od metra Opatov. Cena dopravy je 300 Kč pro člena a 400 Kč pro nečlena Dukla Klubu. A na tento výjezd už platí přihlášky všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu