• Juniorka

• 19.02.2016

Junioři zahájí jaro proti Slovanu Liberec

První soutěžení kolo v novém roce odehrají junioři na domácím hřišti. Na UMT Mikulova přivítají v neděli 21. února tým Slovanu Liberec. Výkop bude v 10,15 hod.

Liberec je se ziskem 21 bodů na 13. místě tabulky. Dukla za ním zaostává o tři pozice a ztrácí na něj 10 bodů.

Co se statistik týče. Liberec si proti Dukle připsal 5 vítězství, jednou skončil zápas remízou a jednou zvítězila Dukla.

Z hlediska střelců je na tom v počtu gólů na hráče lépe také Liberec. Pětkrát se na podzim trefil Denis Frimmel. Dukla ovšem má tuto statistiku vyrovnanou hned u tří hráčů. Nejlepšími střelci týmu jsou se třemi zásahy David Bezdička, Ondřej Havlíček a Jiří Vokoun.

Bilance vzájemných zápasů v historii Juniorské ligy dělá favorita utkání Liberec, nicméně vše se může změnit. Přijďte povzbudit juniorské mužstvo v neděli 21. února od 10,15 hod na UMT Mikulova (Mikulova 1594/4, Praha 4 – Chodov).

Poslední vzájemné utkání

FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha 3:0 (1:0)

Branky: 31. Knejzlík, 62. Machuča, 80. Krejčí.
Rozhodčí: Orel – Arnošt, Pilný.

FC Slovan Liberec: Konečný – Šustr, Chlumecký, Bláha, Cal Farias Bartolo, Machuča (69. Ndiaye), Knejzlík (61. Tabeira), Kaiser (68. Krejčí), Dydowicz, Henzl (79. Bělíček), Bong Won Che (53. Čuřík).

FK Dukla Praha: Vávra – Mejdr, Bohánek, Cvrček, Slicho (35. Kozel) - Farkaš, Hajdarevič (46. Petrák), Jakab (35. Bezpalec) - Vokoun (63. Troníček), Beneš, Bezdička (63. Gajecký).