• A-tým

• 09.07.2012

A mužstvo Dukly odcestovalo na soustředění

P R A H A - Rakouské městečko Hinterstroder bude následujících deset dní hostit výpravu Dukly Praha, která zde absolvuje soustředění před zahájením Gambrinus ligy ročníku 2012/2013.

Společně s trenéry Lubošem Kozlem a Janem Suchopárkem a jejich realizačním týmem odcestovalo do Rakouska 24 hráčů. Neodcestoval Josef Marek, který je ve stavu zraněných.

Filip Rada, Tomáš Kučera, Jan Šebek, Tomislav Božič, Pavel Hašek, Tomáš Pospíšil, Jan Vorel, Ondřej Vrzal, Patrik Gedeon, Petr Malý, Matěj Marič, Miroslav Podrazký, Vojtěch Engelmann, Jan Pázler, Jan Svatonský, Luboš Kalouda, José Antonio Romera, Tomáš Borek, Lukáš Štětina, Michal Hell, Tomáš Tenkl, Ismael Ouedraogo, Tomáš Berger, Vojtěch Přeučil

Jejich domovem se na deset dní stane rakouský Vital Hotel Stoderhof v Hinterstroderu.
Prohlédněte si video, které celý hotel představuje.

Termíny přípravných utkání v Rakousku

Dukla během soustředění odehraje čtyři přípravná utkání s týmy Universitatea Kluž, Inter Zaprešič, FC Kolín a Botev Plovdiv. Přijeďte Duklu do Rakouska podpořit!

• středa 11. července: Universitatea Kluž (Rumunsko), 18:30h, Windischgarsten
  • sobota 14. července: Inter Zaprešič (Chorvatsko), 17:30h, Štýrský Hradec