• A-tým

• 21.06.2012

Známe přesné časy a místa utkání pro soustředění A týmu v Rakousku

P R A H A - A mužstvo Dukly zná své soupeře pro soustředění v Rakousku. Postupně se střetne s Universitatae Cluj místo původní FC Vaslui, Interem Zaprešič, 1. FC Köln a Botevem Plovdiv. Do Hinterstoderu zamíří svěřenci trenéra Kozla 9. července.

„Jsme rádi, že se nám pro naše rakouské soustředění podařilo dojednat takto kvalitní soupeře. Zároveň bych chtěl pozvat naše fanoušky na přípravné zápasy Dukly. Budeme velmi rádi, pokud nás přijedou podpořit,“ uvedl Michal Šrámek, generální ředitel klubu.

• 11. července: Universitatea Cluj, 18,30 (Windischgarsten)
  • 14. července: NK Inter Zaprešič, 17,30 (Ballsportcenter Graz)
  • 16. července: 1. FC Köln, 19,00 (Bad Wimsbach)
  • 18. července: Botev Plovdiv, 18,00 (Bad Leonfelden)

Universitatea Cluj

Universitatea Cluj hraje dva roky první rumunskou ligu, kde v poslední sezóně obsadila 8. příčku. Založena byla roku 1919. V sezóně 1964/65 se stala vítězem rumunského poháru.

NK Inter Zaprešič

Inter působí v nejvyšší chorvatské soutěži a v minulé sezoně skončil na jedenáctém místě. Založen byl v roce 1929 a přezdívá se mu Keramičari (Keramici). Největším úspěchem klubu je vítězství v chorvatském poháru z roku 1992.

1.FC Köln

Fotbalovým fanouškům není tento klub příliš potřeba představovat. Kolínský celek je trojnásobným vítězem prestižní bundesligy (1962, 1963, 1978) a čtyřnásobným vítězem německého poháru (1968, 1977, 1978 a 1983). V minulé sezoně působil v nejvyšší soutěži, ale nepodařilo se mu ji udržet – se 23 body obsadil předposlední příčku.

Botev Plovdiv

Bulharský celek je dvojnásobným národním šampionem (1929, 1967) a dvojnásobným vítězem poháru (1962, 1981). V uplynulé sezoně však působil Plovdiv ve druhé nejvyšší soutěži, po jejíž základní části obsadil ve skupině Východ druhé místo. V závěrečné části se pak svěřenci trenéra Feraria Spasova střetli se Sportistem Svoge, stříbrným týmem skupiny Západ, o postup. Vítězstvím 2:0 si zajistili návrat do elitní soutěže.

V Hinterstoderu najdou svěřenci trenéra Kozla nádhernou alpskou krajinu, která se dokonale hodí také k dovolené. I vy můžete vyrazit tam, kde trénuje a získává nejlepší formu naše mužstvo! Jízda na trekingovém i horském kole, túry, wellness, úžasná kuchyně a mnohem více – stačí kliknout na www.oberoesterreich.at.

Horní Rakousko – krajina pro vášně, prezentovaná Evropskou unií.