• Články žáci

• 29.09.2015

Výsledky žákovských kategorií z víkendu 26. - 27. 9. 2015

Žákovské týmy pokračují na vítězné vlně, jen rezerva starších žáků remizovala s Vltavínem. Starší žáci zvítězili nad týmy Varnsdorfu, mladší žáci nad Sokolovem a jejich rezerva nad Bohnicemi.

8. kolo, sobota 26. 9. 2015, 10:15

FK Dukla Praha U15 - FK Varnsdorf U15 4:2 (1:0)

Branky: 2x Podzimek, 2x Hodek.
Dukla Praha: Šerák - Urban, Jarovský, Linhart (35. Dostál), Ludvíček - Bican, Neruda (35. Dostál), Březina - Kozel (35. Hodek Jakub), Podzimek, Janků (35. Nový).

Tomáš Večeřa: "Od začátku utkání nás hosté nechali hrát a napadali až v polovině své půlky. Pro nás to bylo velmi těžké se dostávat přes obranný val soupeře. Až chybu v závěru poločasu využil Podzim. V druhé polovině hlavně střídající hráči přinesli na hřiště větší pohyb a kvalitu, z čehož pramenily šance a také branky. V závěru utkání jsme byli velmi laxní při zajišťování a přebíraní hráčů a tak soupeř zaslouženě využil těchto situací k rychlým brejkům a snížení nepříznivého výsledku."

8. kolo, sobota 26. 9. 2015, 12:15, Ruzyně

FK Dukla Praha U14 - FK Varnsdorf U14 9:2 (5:1)

Branky: 3., 17., 45. Novotný J., 4. Novotný A., 19. Spáčil, 22. Veleba, 55. Kočí, 64., 69., Šátek.
Dukla Praha: Bičiště, Mejdr (35. Hypius), Noll, Houška, Pařízek, Spáčil (45. Kozojed), Novotný A., Kleček (35. Greguš), Veleba (35. Kočí), Novotný J., Šátek.

Pavel Papež: "Chlapci do utkání nastoupili velice dobře, kdy již ve čtvrté minutě bylo skóre 2:0 v náš prospěch. Gólové příležitosti si vypracovávali po velmi pohledných fotbalových akcích, které končily, nebo nekončily vstřelenou brankou. Do konce prvního poločasu stihli kluci přidat ještě další tři branky. Kluci z Varnsdorfu hrozili především z brejků, které také dokázali zužitkovat ve dvě branky. Naši kluci i přes tyto brejky hru bezpečně kontrolovali a drželi míč převážně na svých kopačkách. V tréninku se pak ještě budeme muset zaměřit na lepší orientaci v prostoru a zlepšit jednotlivé fotbalové dovednosti."

4. kolo, sobota 26. 9. 2015

FK Dukla Praha "C" - Loko Vltavín U15 2:2 (1:1)

8. kolo, neděle 27. 9. 2015, 10:00

FK Baník Sokolov U13 - FK Dukla Praha U13 4:10 (2:3)

Branky: 10., 42. a 58. Štěpán Matěj, 24., 25. a 35. Lőffler, 37. Fojt, 38. Dragošek, 47. Peake, 55. Krenciv.
Dukla Praha: Spilka, Ulman - Bárta, Mareš, Novotný, Štěpán, Zíka, Hořt, Málek, Komárek, Teplý, Peake, Krenciv, Korseko, Tomek, Fojt, Loffler, Dragošek, Rada, Fišer.

Tomáš Konder: "Soupeř hrál důrazně, okamžitě po ztrátě míče napadal naše hráče a my jsme dělali zbytečné individuální chyby, z kterých se kluci ze Sokolova dostávali do šancí. Sokolov nás na jedné polovině hřiště lehce přehrával a vytvořil si v prvním poločase o něco víc šancí než my, i díky Filipovi v bráně skončil první poločas proti silnější sedmičce remízou 1:1. Ve druhém dějství proti slabší sedmičce soupeře to byla jednoznačná záležitost, kde si kluci vytvářeli hodně brankových příležitostí a nakonec vstřelili "jen" 5 branek. Naopak na druhém hřišti se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách a přítomní diváci mohli vidět napínavý zápas. Kluci si za přístup a nasazení určitě zaslouží pochvalu, ale tento zápas nám taky ukázal, že nás čeká ještě hodně, práce. Děkujeme klukům ze Sokolova za dobrý zápas, který určitě naše i soupeřovi posune dál a bude motivovat k ještě tvrdší práci v tréninkovém procesu. Děkujeme i rodičům za podporu během naších utkání!"

8. kolo, neděle 27. 9. 2015, 11:45

FK Baník Sokolov U12 - FK Dukla Praha U12 8:11 (4:8)

Branky: Laštůvka 2x, Kratochvíl 2x, Špatenka, Hunal, Pavlovský, Bačinský, Hübl, Cízner, Procházka.
Dukla Praha: Chloupek, Sádlo, Petřina - Hunal, Babka, Tomeček M., Hauser, Juklíček, Ungerman, Špaténka, Břeh, Laštůvka, Kratochvíl, Bačinský, Mentberger, Hübl, Cízner, Škoch, Pavlovský, Procházka.

Jaroslav Žipaj: "V utkání se Sokolovem se hrál oboustranně aktivní, otevřený a především konstruktivní fotbal ml. žáků. Svojí aktivitou a přístupem k tomu přispěli obě družstva a na obou stranách bylo vidět spoustu velmi pohledných akcí. Naši kluci si za předvedenou hru zaslouží pochvalu a speciálně bych vyzvedl akce, které začali rozehrávkou u našeho brankáře a skončili brankou nebo vyloženou šancí před brankou soupeře."

4. kolo, sobota 26. 9. 2015, 12:30

Slovan Bohnice U13 - FK Dukla Praha "C" 0:6 (0:3)

Branky: Fišer, Peak 2x, Slapnička 2x, Drahovzal.
Dukla Praha: Fišer, Zíka, Dragošek, Peak, Drahovzal, Slapnička, Chloupek, Babka, Puchala.

Jaroslav Žipaj: "V průběhu celého utkání jsme byli aktivnější a měli jsme výraznou převahu v držení míče. Bohužel ve finální a před-finální části našich akcí nám scházela rozvaha, větší klid a především kvalita technického provedení."