• A-tým

• 15.06.2012

Vrzal se stává hráčem Dukly. Podepsal dvouletou smlouvu

P R A H A - Ondřej Vrzal se stal hráčem Dukly Praha. Pětadvacetiletému obránci skončilo hostování a klub na něj uplatnil opci. Vrzal podepsal na Julisce dvouletou smlouvu.

„Věřím, že je to správný krok v jeho kariéře. V minulém roce neměl zdravotní problémy, pravidelně hrál první ligu a zaznamenal velký výkonnostní vzrůst. Jsme rádi, že u nás zůstává, protože kvalitní levonozí obránci jsou cenným zbožím. Pro Duklu je to další krok směrem ke stabilizaci kádru,“ uvedl Günter Bittengel, sportovní ředitel klubu.

Ondřej Vrzal začal svou kariéru v pražské Libuši, odkud v roce 1997 odešel do Slavie. V srpnu 2007 se pak stěhoval na západ Čech, získala jej Viktoria Plzeň. V jejím dresu sbíral první větší ligové zkušenosti. V zimě 2010 odešel na hostování do Dukly a nyní se stal jejím hráčem.